Search

Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci pełną satysfakcję z zakupów w adidog.pl. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się na zwrot towaru, poniżej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące procedury zwrotów.

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z przepisami, masz prawo odstąpić od umowy, składając nam oświadczenie w terminie 14 dni od momentu objęcia towaru w posiadanie lub wskazanej przez Ciebie osoby trzeciej, innej niż przewoźnik. Możesz to zrobić, przesyłając oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez e-mail na adres: [email protected].

Zwrot towaru
Jeśli zdecydujesz się na odstąpienie od umowy, towar należy zwrócić do nas niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zdecydowałeś się na odstąpienie od umowy. Prosimy o odesłanie produktu na adres: ul. Kaszów 544, 32-060 Liszki.

Zwrot płatności
Dokonane przez Ciebie płatności zostaną zwrócone na zasadach określonych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Wyjątki od prawa do odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci w przypadku towarów m.in.:

  • Wyprodukowanych według Twojej specyfikacji lub spełniających Twoje zindywidualizowane potrzeby;
  • Ulegających szybkiemu zepsuciu lub posiadających krótki termin przydatności do użycia;
  • Dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względów zdrowotnych lub higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

Dodatkowe informacje

Więcej szczegółowych informacji dotyczących procedury zwrotów i odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.

Dziękujemy za zrozumienie i zaufanie, jakim obdarzyłeś nasz sklep!